IP PBX / BULUT SANTRALhttps://www.ccsteknoloji.com/wp-content/themes/aerious/assets/images/title-strokes/blue.png

BULUT SANTRAL NEDİR ?

Bulut Santral (Sanal Santral), eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

Bulut teknolojisi sayesinde iletişimde yepyeni bir dönem başladı! Proses Bulut Santral, sizlere daha güvenli,  teknolojik ve hesaplı bir iletişim altyapısı sunuyor!

Eski tip analog telefon santrallerin yerini alan Proses Bulut Santral ‘de yatırım maliyeti gerektiren fiziksel bir santral kurulmasına gerek yoktur. Tamamen internet üzerinden çalışır. Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir!

Proses Bulut Santral ile, karmaşık kablo yapılarından kurtulursunuz. Teknolojik, esnek yapısı ve kullanıcı dostu ara yüzüyle destek ücreti ödemeden kendiniz yönetebilirsiniz.

Her şubeniz için ayrı bir santral yatırımı yapmanıza gerek olmadan tek bir bulut santral ile tüm şubelerinizin telefon santrali ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Şubeler arası iletişim maliyetlerinizi sıfırlayabilirsiniz.

NEDEN KULLANMALIYIM ?

HER YERDEN ULAŞILABİLİR OLUN

Sanal Santral ile ofisiniz veya çalışanlarınız nerede olursa olsun, sadece internet bağlantısının olması çalışması için yeterlidir.

ŞUBELERİNİZ TEK SANTRALDE

Bulut Santral ile tüm şubeleriniz için ayrı ayrı değil tek santral üzerinden haberleşirsiniz.Şubeleriniz kendi aralarında sınırsız ve ücretsiz görüşürler.

SABİT ÜCRET YOK

Hattınızı Sanal Santral operatörlüğüne taşıyarak sabit ücretlerden kurtulabilirsiniz. Sabit hat ücreti ödemeden özgürce hattınızı kullanabilirsiniz.

DİJİTAL HAT

Hattınızı taşıdığımızda artık dijital bir hatta sahip olursunuz. Tek hat üzerinden yüzlerce çağrı gelse dahi meşgul çalmaz ve çağrı size ulaşır.

KOLAY VE ÜCRETSİZ TAŞINIR

Ofisinizi taşırken kolaylıkla santralinizi taşırsınız, tek yapmanız gereken yeni ofisinizde bir internet bağlantısı olması.

YATIRIM MALİYETİ YOK

İlk yatırım maliyeti yoktur.Kurulum gerektirmediği için kurulum maliyeti ödemezsiniz. Aylık kiralama modeliyle sunulmaktadır.